O nás Aplikace Výrobní program Sortiment Ceník Kontakty

tl_konec.gif (85 bytes)
O nás

Historie, současnost, budoucnost
Počátky naší elektrotechnické výroby ( samozřejmě ne pod hlavičkou UPSTAR, s.r.o. ) lze vystopovat v době našich studií v první polovině osmdesátých let minulého století. Specializace na vývoj a výrobu nabíjených bateriových bloků nastává od roku 1996 ( viz foto starších bloků AR481803 a AR243601 ).

Základní prvky používané v těchto blocích prošly vývojem, jak z hlediska technického, ekonomického spolehlivosti i dostupnosti.

Široký rozsah typů, požadavky zákazníků na krátké dodací termíny do jednoho měsíce a záruku až 60 měsíců od uvedení do provozu a samozřejmě i aplikace technických novinek měly na tento proces velký vliv.

Pro zajištění těchto požadavků se ukázalo jako nejvhodnější většinu nabíjecích modulů i akumulátorů dovážet z Německa. Další přídavné moduly jsou naší firemní výroby.
Téměř zcela se omezil nákup těchto hlavních dílů od tuzemských výrobců. Výběr elektroinstalačního materiálu se zúžil na několik výrobců jako Merlin Gerin, Schrack, WAGO atd...
Jediným z hlavních dílů, který zůstal tuzemský, je oceloplechová skříň bloků.

Tento stav však nepovažujeme za konečný a neměnný. Naopak jej na základě Vašich nových požadavků a zkušeností budeme optimalizovat s cílem Vaší spokojenosti.